לייעוץ מקצועי חייגו: 052-3667094

אודותינו

יואב גרינברג MBA

יואב גרינברג כיהן עד סוף שנת 2017 כמנכ”ל של מספר חברות בארץ ובחו”ל כאשר עיקר ניסיונו הוא בעסקים בינלאומיים בשווקים המובילים בעולם כגון ארה”ב, אירופה, יפן וברזיל.
יואב פעיל למעלה מ-25 שנה בעולמות השיווק, המכירות ופיתוח עסקים לחברות ישראליות ובינלאומיות הפועלות בכל רחבי הגלובוס, וצבר ניסיון רב בסגירת עסקאות בינלאומיות ארוכות טווח עם מיטב עורכי הדין בארץ ובחו”ל. בין השנים 2004-2008 ניהל את הפעילות התעשייתית והמסחרית של חברת “פלרם” באנגליה שהתמקדה במוצרים לתחום הבניה הפרטית והציבורית בכל רחבי אירופה. עד סוף 2017 יואב כיהן כמנכ”ל של חברת PERIGO API (חברת בת של “פריגו” הציבורית). החברה נמכרה בסכום של 110 מיליון דולר לחברת השקעות פרטית.

יואב פעיל כמשקיע בתחום הנדל”ן בישראל ובמזרח אירופה מזה כעשר שנים והחליט להרחיב את תחומי פעילותו בתחום הנדל”ן בחו”ל כדי לנצל את ניסיונו העשיר בפעילות בינלאומית. הקשר ליוון הוא קשר משפחתי – רעייתו של יואב, אריקה, עורכת דין בהשכלתה, היא ילידת יוון שעשתה עליה לארץ בגיל 20, ומשפחתה המורחבת עדין מתגוררת ביוון. המשפחה ביוון מחזיקה בבעלותה נכסי נדל”ן באתונה ובמספר ערים בצפון יוון למעלה מ-60 שנה, והיא מקושרת לקהילה היהודית באתונה ובסלוניקי. אחד מבני המשפחה הרחוקה כיהן כראש הקהילה של אתונה במשך שנים רבות וראש הקהילות היהודיות של כל אירופה עד לפני כשנה.

האני מאמין שלנו…

אנחנו בחברת “בריק נדלן” מאמינים שבתחום ההשקעות תזמון הינו הדבר החשוב ביותר ולאחר המתנה לסימנים ראשונים ליציאה מהמשבר הכלכלי ולאחר ניתוח מעמיק של שוק הנדל”ן ביוון הגענו למסקנה שעכשיו זה הזמן המתאים ביותר להכיר גם למשקיעים הישראלים את שוק הנדל”ן ביוון, לתרום מהניסיון וההיכרות שלנו עם יוון ושוק הנדל”ן שלה ולתת ללקוחותינו שרות כולל עד לרכישת נכס פרטי או השקעה בפרויקטים מורכבים וגדולים יותר כגון רכישת בניינים או מגרשים לבניה.

חשוב לנו להציב כערך עליון את האמינות שלנו כדי שהלקוח יהיה סמוך ובטוח שאנחנו מייצגים בראש ובראשונה את האינטרסים שלו, לעבוד בשקיפות מלאה כדי שהלקוח יוכל להעריך את ההזדמנות אך גם לשקלל את הסיכונים ולבסוף מקצועיות ללא פשרות כדי שהלקוח שלנו יסגור את העסקה המיטבית!

שתף עם חברים
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות מלאו פרטים: