לייעוץ מקצועי חייגו: 052-3667094

נדל”ן בחצי האי פיליון

Pelion-Peninsula-real-estate

חצי האי פיליון הוא המקום הכי קרוב לגן עדן, פשוט כך!
זהו אי ירוק כל השנה שהעצים בו גולשים עד לקו המים…

חצי האי, הממוקם במרכז יוון, על אם הדרך בין אתונה לסלוניקי, הנו אחד המקומות הכי מתוירים ביוון, בעיקר בחודשי הקיץ ובעונת החורף בה יורד שלג, והפך ליעד מאד מבוקש בשנים האחרונות בקרב נופשים, משקיעים זרים וגם בקרב הישראלים.

חצי האי פיליון מורכב מעשרות כפרים יפהפיים למרגלות הר פיליון העשיר בצמחיה ירוקה ובחופי ים מרהיבים. במרחק שייט מעבורת קצרה נמצאים לידו האיים הספורדיים – סקיאתוס (אליו יש טיסות ישירות מישראל), סקופלוס ואלוניסוס. חצי האי פיליון והאיים הספורדיים שימשו תפאורה מושלמת לסרט “מאמא מיה!” בכיכובה של מריל סטריפ. חצי האי פיליון נמצא במרחק של ארבע שעות נסיעה מאתונה, או פחות אם משתמשים במעבורת, ושעתיים נסיעה מסלוניקי. החל משנת 2018 ניתן להגיע אליו בטיסות ישירות מישראל בחודשי הקיץ לעיר המרכזית וולוס.

הייחודיות של האי והזדמנויות הנדל”ן בו

הייחודיות של חצי האי פיליון היא בעובדה שבנוסף לחופים המרהיבים, יש בו מספר רב של כפרים ציוריים, מסלולי טבע ומפלי מים. בתקופת החורף יורד באי שלג ויש בו אתר סקי קטן, לכן הייחודיות באי מתאפיינת בפעילות תיירותית לאורך רוב ימות השנה. הבתים בפיליון נבנים על פי תקנים מחמירים המאפשרים שימוש בחומרים מקומיים בלבד על מנת לשמור על הצביון של האי. לכן האופי המיוחד של האי נשמר בכל מקום וניתן לחוש באווירה יוונית אמיתית שאינה מופרעת על ידי גדודי תיירים.

בשל הייחודיות הרבה של חצי האי, מחירי הנדל”ן ירדו בשיעור נמוך בזמן המשבר הכלכלי ביוון, בשיעור של עד כ-10%. בשנתיים האחרונות יש התעוררות של עסקאות למכירת נכסים ושטחים מצד בעלי נכסים המממשים את הרכוש שלהם. מחירי הבתים בפיליון נעים בטווח מחירים של בין 150 ל-320 אלף אירו. מגרשים לבנייה בשטח מינימלי של 6 דונם ניתן למצוא החל מ-30,000 אירו. במגרש כזה ניתן לבנות בית עד לכ-200 מ”ר. רכישות נדל”ן בפיליון הן בדרך כלל למטרות נופש של רוכשי הבתים עצמם ולצורך השכרה לטווחים קצרים דרך AIRBNB ודומיה עבור תיירים זרים ומקומיים. על מנת למצות את פוטנציאל ההשכרה, אנו ממליצים לבעלי הנכסים להשתמש בנכס מחוץ לעונה הבוערת.

גם בפיליון יש לנו צוות נהדר של אנשי מקצוע אמינים ומנוסים בעזרתם תוכלו לרכוש בית חלומות במקום קסום!
הצוות שלנו ידאג גם לתחזוקה של הנכס והשכרתו לטווחים קצרים במידה שתהיו מעוניינים בכך…

שתף עם חברים
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות מלאו פרטים: