לייעוץ מקצועי חייגו: 052-3667094

למה לי מלון קטן על אי ביוון?

small-hotel-in-Greece

הגעת לגיל פרישה, תמיד חלמת לנהל מלון קטן ליד הים, על צלע הר ונוף כפרי מרהיב – היום זה אפשרי! מי מאתנו לא חולם לעשות מהפך באיכות חייו, לרדת מהרכבת הדוהרת של החיים ולהגיע למקום בו הנוף עוצר נשימה, רחש הגלים והמיית הרוח בעצים הם המנגינה של חייו…

כולנו חולמים לרכוש מלון קטן, על אי יווני, להכיר אורחים מכל העולם, לאכול אוכל מקומי אורגני, לשתות אוזו באוזריה (הפאב) של הכפר, לקנח בקפה יווני שגלש וליהנות מתזונה מאריכת חיים – בריק השקעות נדלן מגשימה לכם את החלום.

ענף התיירות ביוון צומח משנה לשנה ושובר שיאים (35 מיליון תיירים, אם להיות מדויקים), למדינה מגיעים אורחים מכל העולם שרוצים ליהנות מחופי הטורקיז, הטיולים הרגליים המהנים, מסופלקי או גבינת פטה ושאר פינוקים מקומיים ידועים. גם התושבים המקומיים לא יוותרו על חופשת בטן-גב על שפת הים בחודשי הקיץ החמים כשהערים מתרוקנות מתושבים וכולם על המעבורות לאיים. אתם יכולים לשלב את החלום לגור ביוון מרבית השנה, במרחק של שעתיים טיסה מהמשפחה ולנהל מלון מכניס אורחים או דירות נופש במחירים של דירה בפריפריה. עונת התיירות ביוון היא בדרך כלל בין החודשים מאי לספטמבר ואתם יכולים לפיכך, לחגוג את החגים עם המשפחה בישראל או להזמין אותם אליכם. השקעה של מיליון שקל, תאפשר לכם לקבל “גולדן ויזה” ולהתגורר ביוון כל ימות השנה.

הנה כמה מההזדמנויות החלומיות הללו לדוגמה (בהנחה שהם עדיין לא נחטפו בזמן שקראתם את הכתבה):

פנסיון חדש בחצי האי פיליון (1.4 מיליון ש”ח בלבד)

פנסיון משופץ עם בריכת שחייה בחצי האי פיליון (1.5 מליון ש”ח)

מלון דירות חדש באי סירוס (2.2 מליון ש”ח)

אם גם אתם מחפשים הזדמנויות חלומיות לשנות את החיים, פנו אלינו עכשיו לקבלת עוד פרטים!

שתף עם חברים
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות מלאו פרטים: