לייעוץ מקצועי חייגו: 052-3667094

מה חושבת אירופה על שוק הנדל”ן ביוון?

What-Europe-think-real-estate-market-Greece

מקור וקרדיט תמונה: capital.gr / פורסם 27.5.2019

נושא עליית המחירים בשנים האחרונות בשוק הנדל”ן היווני סוקר לאחרונה בהרחבה בעיתון הצרפתי Le Figaro: “בעשר השנים האחרונות מחירי הנכסים ביוון ירדו בכ-46%, אך כעת המגמה היא של עלייה. לאחר 10 שנים של צנע קשה, המדינה נושמת שוב בעזרת אינדיקטורים כלכליים משופרים, מה שתרם לעליית מחירי הנדלן בשנתיים האחרונות”. סוכני נדל”ן שצוטטו, אומרים כי שוק הנדל”ן היווני עדיין רחוק ברובו מרמות טרום המשבר, אבל המדינה מציעה הזדמנויות פז להשקעה. “תנאי ההשקעה בענף הנדלן ביוון הם אידאליים כיום”, מציינת נטליה לאונטאראקי מהרשת הגרמנית של סוכנויות הנדל”ן אנגל וולקר.

למרות עליות המחירים, ניתן עדיין בימים אלו לקנות דירת 100 מ”ר תמורת 150,000 יורו בשכונות כמו אומוניה או באקסרכיה (שעדיין לא נחשבות פופולריות בקרב משקיעים רבים) או דירה של 50 מ”ר ב-פלאקה או קולונאקי. אנחנו בחברת בריק השקעות, מאמינים כי נראה בקרוב יותר ויותר משקיעי נדל”ן אירופאים, שנמנעו מלהגיע בעבר בשל המשבר הכלכלי,  נכנסים לשוק היווני ובעיקר לערים אתונה, סלוניקי והאיים בשל המחירים האטרקטיביים יחסית לבירות אירופאיות אחרות.

פנה אלינו כעת ואנחנו נלווה אותך לאורך כל הדרך לטובת רכישת הנכס המתאים באתונה או סלוניקי, רגע לפני שהאירופאים נוחתים ביוון!

שתף עם חברים
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות מלאו פרטים: